BLOG

NOVÉ ENTRY

PLOCHÉ ZEMĚ NETWORK

Banner

Plochá síť síť dodává "nový" exkluzivní obsah Flat Earth "LIVE" 24/7 a On-Demand - včetně rozhovorů, názorů, zpráv, výzkumu, hudby, rozhovoru a informací z nejlepších poskytovatelů plochých pozemských pohybů! Společnost nekonečného letadla (IPS) Autentický záměr Bro Sanchez | Mark Sargent | Patricia Steere | Nathan Oakley | DITRH | D Marble | Horní list A více! Poslouchejte a sledujte nepřetržitě 'LIVE' a On-Demand! Získejte exkluzivní denní a týdenní slevy! Zúčastněte se a komunikujte přímo se všemi hosty a účastníky FEN v soukromé FEN chatroom pouze pro členy! Navíc obdržíte veškerý nový obsah BONUS včetně FEN Daily News, FEN Weekly News a FEN Roundtable Show!

Incoming quote Infinite Plane Society

Membership to The Flat Earth Network

Flat Earth Network Shop

F.E.P.E. je zkratka pro Flat Earth lidí po celém světě. Znak #FEPE se narodil a prezentoval v jednom z videí živého vysílání IPS na YouTube. Pokud vím, navrhl ho Kyle MacDonald (@OneRedPaperClip na Twitteru). Tento článek by mohl být opraven, pokud se mýlím. Neváhejte mi dát e-mail, pokud víte, že je to nepřesné. Nahrazuje žábu PEPE a stala se hlavní ikonou v hnutí #flatearth. Najdete ji na většině plochých pamětí, které zaplavují internet právě teď. Vektorový soubor je k dispozici na Gumroad pro ty, kteří chtějí vytvořit vlastní samolepky, trička, hrnky, výtisky apod.

IPS je skutečný průkopník v současném #flateartském hnutí. Byl prvním, kdo vydělal peníze prostřednictvím kampaní na financování, aby realizoval myšlenky, které se objevují v každé think-tankové stanici umístěné na jeho kanálu YouTube (Infinite Plane Society). IPS přišla s myšlenkou platit obrovské billboardy po celém Spojených státech podporovat povzbuzení grafiky "RESEARCH FLAT EARTH". První billboard tohoto typu byl také inzerován na CBS News. Byl na východě na Interstate 76 poblíž mezinárodního letiště Philadelphia. Tento billboard byl také viděn "MAD" Mike Hughes (raketový inženýr a dare-devil), kdo volal IPS a věci šly ještě dál. Na konci této diskuse bylo stanoveno, že lidé z Flat Earth Community budou financovat přítomnost nálepky "Research Flat Earth" na roket, která by pomohla lidem na celém letadle brzdit spor o tvar země. Další informace o tomto tématu naleznete na stránce the daily plane.

Další premiérou v komunitě plochých pozemků byla způsob, jakým IPS moderuje své živé toky v YouTube a dává mod klíče všem předem ověřeným účastníkům; Tímto způsobem udržuje chatovací místnost vyčleněnou z trollů a optimalizuje místo pro velmi účinné think-tanky. Jeho strategie se nyní používá na mnoha dalších kanálech YouTube na ploché zemi. Stojí za zmínku nejrychlejší mods venku: Salute @TOTO Cult a.k.a. Modrý klíč Squad Lodge Tailor. Ilustrace na pravé straně Peter Lexa (@peter_lexa na Twitteru).

Před vložením živého streamu služby IPS nezapomeňte zkontrolovat pravidla chatu. Pokud chcete klíč, abyste mohli účastnit živých přenosů, pošlete e-mail: infiniteplanesociety@gmail.com. Pro více geniálních strategií a nejnovější plochý pozemek se pohybuje na návštěvě šachovnice v říši flat earth network. Zde naleznete špičkové informace od nejlepších současných vědců v této oblasti. Na konci tohoto článku bych chtěl poděkovat IPS a oznámit mu, že jsem vděčný za jeho službu ostatním. Mír na rovinu!