BLOG

NOVÉ ENTRY

GLOBEXIT INTERNATIONAL OPS NETWORK

Banner

Koncept GLOBEXIT představuje největší paradigmatický posun ve vědomí známý v lidských dějinách. Generace po generacích byly oklamány ohledně místa, kde jsme se narodili, kde žijeme a udržujeme vzkříšení. Inspirován videosekvencími týkajícími se plochých pozemků jsem začal vytvářet memfy a vektorové vzory #flatearth, které jsou k dispozici ke stažení zdarma na Gumroad pro ty, kteří chtějí vytvořit svůj vlastní Flat Earth Store. Dalším krokem bylo přemýšlet o řešení, které by mohlo být efektivnější než můj profil na Facebooku.

Hodnota je určena všeobecnou pravdou. Všechno vychází z centra, ven. Ať jste kdekoli ve Vesmíru, jste v centru vesmíru. Na spodku každé králičí díry je zrcadlo. Globexit je mnohonárodní snaha oslavovat pravdu. Vítejte. Jste zde z nějakého důvodu. Mějte na paměti a ducha jednu z těchto zlatých pravidel Společenství: Žádný strach na ploché zemi. #GLOBEXIT

Pravda a zdravý rozum vyžadují své vlastní místo ve vědomí každého. To je důvod, proč většina lidí trpí kognitivní disonance. Scientism a falešné skutečnosti jsou prezentovány jako skutečnost jde 100% proti našim vlastním smyslům, což vyvolává všechny druhy vnitřních rozporů. Lidé všude trpí touto podmínkou, která je vyvolána především předpovědním programováním MSM. Moje reakce je, že jsem se rozhodla vytvořit tuto SÍŤ, která obsahuje webové stránky s pečlivě vybraným obsahem pro více zemí.

Dlouhý příběh krátký: Podařilo se mi zaregistrovat domény pro následující země. Je to 5 měsíců, co jsem začal pracovat na všech těchto webových stránkách, které budou online a budou spuštěny 10.10.2017. Dělám pár posledních informací o těch, které nejsou uvedeny v angličtině. Síť je přítomna v: Italy, Germany, Spain, Romania, Netherlands, Belgium, United Kingdom, Czech Republic, Poland, Switzerland, Greece, Hungary, Denmark, France, Japan, Peru, Montenegro, Sweden, Canada, the EU domain (for other EU countries), the TV domain (24/7 Live Stream).

Požadavky na technickou a finanční podporu: 1 x Canon 5d značka iv + příslušenství (používá se pro živé přenosy a videozáznamy týkající se plochých zemin) 1 x Repasované pracoviště NLE (účely úpravy videa) 580 Euro / rok pro všechny plány rozšíření domén registrátor země) 1000 Euro / rok hosting na exkluzivním serveru + služby asistence 24 hodin denně 7 dní v týdnu 159 EUR / rok certifikát SSL. Síť povzbuzuje tvůrce obsahu po celém světě, takže jakékoli darování nad cílem této kampaně bude použito k placení komukoli na platformě Fiverr nebo na jiných podobných platformách, která je ochotna podporovat tok obsahu sítě v jejich vlastním jazyce.

Můj příspěvek: 1. Celý čas věnovaný tomu, abych přinesl koncept a význam #GLOBEXIT ve vědomí co největšího množství lidí, 2. Mé 15leté zkušenosti jako producent, video-editor a značka rozvíjející se podnikatel; 3. Všechny mé materiály a znalosti v některých oblastech se těším na sdílení s vámi, jako jsou úžasné studie a zkušenosti s vodou, O.R.M.E., řízené vzdálené prohlížení a další témata. Všechna data, která obsahují moje pozorování v různých oblastech této reality, která je odhalena před našimi vlastními očima, je určena k tomu, aby pomohla #FEPE (Flat Earth People Everywhere) a co nejvíce dosáhnout toho, co nazýváme KOGNITIVNÍ HARMONIE.

Zde je odkaz na této probíhající kampaně: GLOBEXIT INTERNATIONAL OPS NETWORK. Každá podíl se počítá. Děkuji vám za podporu. Pro další informace kontaktujte prosím mě na adrese: globexitro@gmail.com