BLOG

NOVÉ ENTRY

MAGAZÍN FLAT REVIVAL

Banner

Ve své podstatě je magazín FLAT Revival publikace, která uznává Plochu Zemi jako stav mysli, něco, co přesahuje tvar této Země. Ti, kdo zpochybňují platnost příběhu hlavního proudu o kosmologii, jsou nevyhnutelně naladěni na mnoho vznikajících pravd, které odhalují podvodný konstrukt tohoto světa.

NAŠE APLIKACE: FRM # 1 není v současné době k dispozici ke koupi. Máme problém s produktem Createspace a vnitřním tiskovým souborem. Doufáme, že to brzy vyřešíme. Omluvám se za nepříjemnost. Ty Gorton

FRM představuje filozofii, literaturu, umělecká díla, rozhovory a humor, které zkoumají existenci z pohledu, že žijeme na rovině a nehybné rovině, což je závěr, který přichází s nesčetnými dalšími realizacemi ohledně povahy naší reality.

Přispěvatelé k FRM # 1 zahrnují: Crow (Crrow777 Radio), Duchovní sever, Adam Carter (Flat Earth Smarts), D Marble, Kan Ev Art, Zetetic Mindset, Becky G, Pauly Hart, Rusted Sol, Jacob Appleman, Edd Uluschak, Peter Lexa, Lewis Lewis, Ty Gorton, Jeff Kramer a další.

Náš obsah je vytvořen z předpokladu, že žijeme v rovinné rovině, žádné omluvy a žádné ospravedlnění. Zatímco FRM bude představovat špičkové teorie a důkazy o ploché zemské kosmologii, naším úkolem je zapojit ty, kteří již učinili skok. Stránky FRM se budou zabývat celým spektrem zkušeností s plochou zemí, od duševního / emocionálního hlediska až po rostoucí touhu komunity vytvářet vlastní kulturu ve všech médiích. Tato publikace je oslavou posunu vědomí šířícího se po celém světě.

Z čistě ekonomického hlediska má FRM solidní obchodní smysl, aby získal veškeré příjmy mimo provozní náklady a okamžitě investoval do společnosti s plochou zemí. Zatímco vědomí FE se výrazně rozšířilo v posledních dvou až třech letech, počet plochých zemřelých proti heliocentrickým věřícím je nepatrný; drtivá většina lidstva stále přijímá kosmologii rotující koule jako nepopiratelnou pravdu.

Každý dolar, který FRM reinvestuje do růstu společenství plochých zemí, povede k potenciálním novým čtenářům, přispěvatelům a / nebo příznivcům časopisu. Skutečnost, že relativně málokdo má ploché zemětřesení, činí nejen životaschopnou, ale zásadní reinvestování přebytečného kapitálu do jednotlivců a skupinové projekty zaměřené na to, aby uvedení EF vědomosti na širší publikum. Pro více informací navštivte stránku FLAT REVIVAL Děkuji!